Predaj »  Pozemky »  rekreačný pozemok

BOJNICE - Výnimočné rekreačné pozemky s vodnou plochou od 198 m2

SITUACIA-JPG
Mgr. Oľga Mendelová
Konateľ spoločnosti
Mob.: 0907 150 044
Tel.: 0465427842

Kontaktujte makléra

 • Dohodou
 • Kód 6310
 • Lokalita okr. Prievidza ,Bojnice

Popis nehnutelnosti

Kúpte si svoj pozemok! Vyberte si svoj pozemok pre oddych a relaxáciu! Exkluzívne výnimočné pozemky – rekreačný a rybársky raj na pomedzí Bojníc a Prievidze! Využite túto výnimočnú príležitosť, prípadne investičný zámer, ktorý je neopakovateľný pre úžasnú lokalitu vhodnú na relax, oddych, športové vyžitie a zároveň je v tesnej blízkosti kompletnej občianskej vybavenosti.
Pozemky sú vhodné na výstavbu rekreačných chát, zariadení, zaujímavých stavieb na poloostrovoch a tiež moderných stavieb na vodnej ploche – hausbótov. Vyberte si ten svoj pozemok a vhodnú metráž podľa priloženého plánu s parceláciou a číselným ozančením. Stačí si vybrať svoje číslo.  
Jedná sa o pozemky, ktoré sa nachádzajú pri vodnej ploche a z každého pozemku je k nej prístup a ďalej o pozemky, ktoré sú vodnou plochou. Všetky stavby na vode aj pevnine budú autonómne. Jednotlivé pozemky sú geometricky zamerané a ich výmery sú od 198 m2. Celková výmera všetkých pozemkov a vodných plôch je 12000 m2 a po rozparcelovaní vzniká 18 jednotlivých parciel pre výstavbu chát v časti „A“ a 8 parciel pre chaty v časti „B“. Prístup k pozemkom je možný motorovým vozidlom po spevnenej ceste, alebo inými spôsobmi po cyklotrase, mostom od Obchodného centra Korzo cyklomostom, od Plážového kúpaliska, reštaurácie Meridiána a pod., s výhľadom na Bojnický zámok.

Chaty môžu byť napojené na IS iba čiastočne, pre celý areál bude zabezpečený prívod elektrickej energie, ostatné prvky stavieb budú vlastné, vo vlastníctve majiteľov pozemkov podľa projektu a parcelácie. Ako alternatíva náhrady prívodu elektrickej energie od SSE bude možná vlastná výroba a uskladnenie elek-trickej energie z fotovoltaiky a ukladaním do batérií, ktoré sú štátom dotované vrátane tepelného čer-padla ako podpora OZE (každý z majiteľov sa môže rozhodnúť, či chce mať stavbu autonómnou s diaľkovým riadením) a to až do výšky 40%. Stavby bude možné buď odkanalizovať do verejnej kanalizačnej stoky (pretlakom popod rieku Nitra ako to má reštaurácia Meridiána), alebo pre všetky objekty sa použijú certifikované ekologické čističky odpadových vôd s EÚ certifikátom s možnosťou biologických čističiek, alebo s možnosťou vypúšťania vôd do recipientu. Vykurovanie a chladenie rekreačných chát môže byť realizované aj pomocou nízkoteplotných stropných sálavých vykurovacích a chladiacich systémov (oba v jednom vyhotovení a s funkčnosťou režimu vykurovania alebo chladenia) s diaľkovým ovládaním cez internet, typ tepelného čerpadla voda-voda a systému ALOP Zdrojové studne a pomocou tepelných čerpadiel (pre 50m2 je to 4- 6kW ktoré pred-stavujú potrebu elektrického príkonu len 1,2-1,5 kW pre 50m2 chaty pri vykurovacom faktore 4- 5 čo je bez problémov zvládnuteľné pomocou fotovoltaiky a pre stavby do 100m2 podlahovej plochy pôjde o tepelné čerpadlo 7- 10kW a potrebný elektrický príkon na pohon tepelných čerpadiel je len 2kW) . Ako zdroj pitnej a užitkovej vody budú slúžiť Zdrojové studne. V prípade záujmu a potreby stavebníka bude možné doplniť aj betónové akumulačné zásobníky tepla alebo chladu izolované penovým sklom, resp. aj zásobník užitkovej vody ako bezpečnostný prvok pre vykurovanie a chladenie. Podstatnými prvkami navrhovaného riešenia stavieb sú vlastná voda (pitná užitková), teplo a chlad zo zemskej kôry trvale zadarmo, vlastná výroba a uskladnenie elektrickej energie, vlastné ekolo-gické ČOV, žiadna tvorba CO2, riadené vetranie so spotrebou 5W, nízkoteplotné vykurovanie /chladenie bez klimatizácie, vhodnosť prostredia pre alergikov a ticho , nakoľko v okolí nevedie ani nebude viesť žiadna komunikácia a garancia odizolovania stavieb od ich založenia s koefi-cientom vodivosti 0,04 a hlavný prvok ekológie a tým je voľný pohyb rýb a vodných živočíchov a celom priestore vody ako doteraz.

Využite túto jedinečnú príležitosť a kúpte si svoj vlastný pozemok! Ponúkame aj možnosť výstavby jednotlivých ekologických chát a vybavenie všetkého potrebného, cez overené stavebné firmy so skúsenosťami. Parcelácia pozemkov vyznačená na priloženom geometrickom pláne, ktorý sa v tejto dobe ešte dá upraviť podľa požiadaviek. Viac informácii radi poskytneme osobne.

Využite naše profesionálne služby "na kľúč" pod jednou strechou!
Kúpou nehnuteľnosti u nás nezískate len kompletný právny servis, úhradu správnych poplatkov do výšky 66,-€, prehlásenie u dodávateľov energií* (*voda, elektrina, plyn) a komplexné poradenstvo s prevodom nehnuteľností, ale hlavne váš nový DOMOV. Navyše prostredníctvom našich hypotekárnych špecialistov získate možnosť bezplatnej ponuky financovania kúpy prostredníctvom hypotekárneho úveru alebo úveru na bývanie, poistenie vašej nehnuteľnosti a vinkuláciu poistenia.
K dohodnutej cene neúčtujeme žiadne poplatky!

Informácie o nehnuteľnosti

 • Druh vlastníctva osobné
 • Celková plocha 12000m2
 • Výmera pozemku 198m2
 • Prístupová cesta kamenitá
 • Funkčné využitie pozemku šport a rekreácia
 • Vodovod nie je
 • Kanalizácia v dosahu
 • Plyn nie je
 • Elektrina na pozemku
 • Pripravenosť k výstavbe vydané územné rozhodnutie