Predaj »  Domy a vily »  Rodinný dom »  Novostavba

NOVOSTAVBA - Rekreačný dom Uhrovec-Latkovce, pozemky a sad 1 hektár + VIDEO

IMG_20220825_112844
Mgr. Oľga Mendelová
Konateľ spoločnosti
Mob.: 0907 150 044
Tel.: 0465427842

Kontaktujte makléra

 • 199 000,00 €
 • Kód 6392
 • Lokalita okr. Bánovce nad Bebravou ,Látkovce,Uhrovec,Hradište

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na predaj túto úžasnú jedinečnú novinku - výhradne cez DOMOV-REALITY – novostavbu zapísaného skolaudovaného rekreačného domu s krásnym slnečným a rozľahlým pozemkom, na ktorom je v časti novo vysadený sad, celkom o výmere 10.632 m2. Nehnuteľnosť sa nachádza v Uhrovci – časť Látkovce. Na pozemok je prístup z hlavnej cesty smerujúcej od Dolných Vesteníc do Uhrovca, popri Jankovom Vŕšku. Od cesty je pozemok v šírke cca 60m a na dĺžku 180m.   

Dom pozostáva z dvoch podlaží a vo väčšej časti je už dokončený. Po menších úpravách, podľa vlastných predstáv nového majiteľa, je možné ho ihneď obývať. Krásne výhľady na okolitú prírodu, blízkosť lesov plných hríbov, ticho, samota, to všetko robí túto nehnuteľnosť výnimočnú.

1 NP - je postavené z betónových tvárnic a pozostáva z vonkajšej terasy, zo vstupnej veľkej miestnosti s vchodovými dverami, kde je aj kuchynská časť (kuchynská linka s chladničkou a šporákom sú súčasťou) a krbové kachle slúžiacie na vykurovanie pevným palivom s výduchmi do všetkých miestností + ústredné kúrenie cez radiátory na 2 NP. Ďalej je tu chodbička so schodiskom, kúpeľňa so sprchovým kútom a WC, v zadnej časti je veľká miestnosť bez omietok na stenách, ktorá môže slúžiť ako pivnica, vinný sklad-vinotéka, miestnosť na spracovanie ovocia, prípadne odkladací priestor. Do tejto miestnosti vedú aj ďalšie samostatné vchodové dvere.

2 NP – je postavené z porobetónových kociek a pozostáva zo zastrešenej terasy vedúcej do veľkej miestnosti slúžiacej ako obývacia hala s kuchyňou. Nová ešte nepoužitá kuchynská linka (s ochrannou modrou fóliou) je súčasťou. Ďalej toto poschodie pozostáva z chodby so schodiskom, z kúpeľne (kde je spravená príprava na dokončenie a zabudované WC) a dvoch rovnakých izieb – spální. V jednej spálni je na mieru robená roldor skriňa a manželská posteľ. V chodbe a spálňach je plávajúca podlaha, v kuchynskej časti je keramická dlažba a do obývačky je plávajúca podlaha prichystaná na položenie.

Z inžinierskych sietí je na pozemku elektrika, privedená do domu a rýchlostný internet. Voda je využívaná z vlastnej studne, odpad je zvedený do žumpy a na dome je zabudovaný bezpečnostný alarm. Strecha má plechovú krytinu a okná sú plastové aj so žalúziami, dom je zateplený. Pozdĺž celého domu je zastrešený drevený prístrešok. Celý dom je odizolovaný a pozemok pri dome oddrenážovaný. Dodatočne sa dali do domu namontovať úplne nové vchodové dvere 2x na prízemí. 

Pozemok susedí so sadmi ovocných stromov, je oplotený, vstup naň je cez kovovú bránu s elektrickým posuvom na diaľkové ovládanie. Ovocný sad mladých stromčekov, ktorých je cca 360, pozostáva zo sliviek a hrušiek (asi tak na polovicu). Úroda zaručuje v blízkej budúcnosti niekoľko tonovú úrodu. 

Využitie tejto nehnuteľnosti môže byť na viaceré účely, vhodné na bývanie, rekreačné účely, ako investícia, prípadne sa môže pozemok rozparcelovať na menšie parcely.

V blízkosti je navštevovaný Jankov vŕšok - vyhľadávaný vrch na Slovensku v pohorí Strážovských vrchov v podcelku Nitrické vrchy v časti Rokošské predhorie, 2 km severovýchodne od Uhrovca. Pamätník SNP je na juhovýchodných svahoch, v okolí je rovnomenná prírodná rezervácia. Nádherná príroda s množstvom turistických chodníkov a cyklistických trás, zvádza k dlhým prechádzkam a cyklotúram naprieč okolitou prírodou. Veľká návštevnosť je aj pre mnohé blízke atrakcie a rôzne pamiatky, ako sú napríklad rodné domy Ľudovíta Štúra a Alexandra Dubčeka, termálne kúpele Malé Bielice, termálne kúpele Chalmová, termálne kúpele Bojnice, termálne kúpele Trenčianske Teplice a Turčianske Teplice. Hrady v okolí sú: Trenčiansky hrad, Bojnický zámok, Beckovský hrad, ďalej je to Bojnická ZOO a mnoho iných atrakcií a pamiatok.

Všetky fotky na domovreality.sk + VIDEO

Využite naše profesionálne služby "na kľúč" pod jednou strechou!
Kúpou nehnuteľnosti u nás nezískate len kompletný právny servis, úhradu správnych poplatkov do výšky 66,-€, prehlásenie u dodávateľov energií* (*voda, elektrina, plyn) a komplexné poradenstvo s prevodom nehnuteľností, ale hlavne váš nový DOMOV. Navyše prostredníctvom našich hypotekárnych špecialistov získate možnosť bezplatnej ponuky financovania kúpy prostredníctvom hypotekárneho úveru alebo úveru na bývanie, poistenie vašej nehnuteľnosti a vinkuláciu poistenia.
K dohodnutej cene neúčtujeme žiadne poplatky!

Informácie o nehnuteľnosti

 • Úžitková plocha (obytná) 150m2
 • Výmera pozemku 10632m2
 • Zastavaná plocha 100m2
 • Druh objektu kvádrová
 • Stav objektu novostavba
 • Poloha objektu samostatný
 • Typ domu poschodový
 • Kvalitatívny štandard klasické materiály
 • Spôsob kúrenia ústredné - tuhé palivo
 • Príprava teplej vody bojler
 • Okná plastové
 • El. napätie 230/400V
 • Počet izieb 4+2
 • Vodovod na pozemku
 • Kanalizácia na pozemku
 • Plyn nie je
 • Elektrina na pozemku