Prenájom »  Komerčné priestory »  kancelárie

Podnikateľský priestor – CENTRUM mesta PD, 4 miestnosti, 78 m2

IMG_20201207_134422
Mgr. Oľga Mendelová
Konateľ spoločnosti
Mob.: 0907 150 044
Tel.: 0465427842

Kontaktujte makléra

  • 320,00 € mesiac
  • Kód 6315
  • Lokalita okr. Prievidza ,Prievidza

Popis nehnutelnosti

Ponúkame na prenájom podnikateľské priestory, ktoré sú vhodné hlavne ako kancelárske, obchodné, prípadne ako prevádzka pre služby, v priamom centre mesta Prievidza, v budove spojenej s novým obchodným a Klientským centrom Okresného úradu Prievidza. Priestory sú o podlahovej ploche 78 m2 a pozostávajú zo vstupnej haly - chodby, 4 miestností, komory (jedna menšia miestnosť vhodná aj ako sklad, šatník a pod.), samostatné WC, kúpeľňa s vaňou a umývadlom + priestorom na práčku. V jednej z miestností bola pôvodne kuchyňa so všetkými prípojkami a v prípade potreby je ju možné spojazdniť. Podnikateľské priestory sa nachádzajú na prízemí s oknami do pekného upraveného átria a z druhej strany do ulíc Košovská cesta a Gustáva Švéniho, na obchodmi. Na oknách je možnosť vlastnej prezentácie a reklamy.

Cena za prenájom je 320,-EUR / mesiac + DPH a zároveň sa platí aj mesačný poplatok za energie vo výške 80,-EUR.

Parkovacie miesto nie je súčasťou prenájmu, ale je tu viacero možností parkovania a to v parkovacom dome a tiež na vonkajších parkovacích miestach.

Využite naše profesionálne služby "na kľúč" pod jednou strechou!
Kúpou nehnuteľnosti u nás nezískate len kompletný právny servis, úhradu správnych poplatkov do výšky 66,-€, prehlásenie u dodávateľov energií* (*voda, elektrina, plyn) a komplexné poradenstvo s prevodom nehnuteľností, ale hlavne váš nový DOMOV. Navyše prostredníctvom našich hypotekárnych špecialistov získate možnosť bezplatnej ponuky financovania kúpy prostredníctvom hypotekárneho úveru alebo úveru na bývanie, poistenie vašej nehnuteľnosti a vinkuláciu poistenia.
K dohodnutej cene neúčtujeme žiadne poplatky!

Informácie o nehnuteľnosti

  • Úžitková plocha (obytná) 78m2
  • Plocha kancelárií 78m2
  • Druh objektu zateplená
  • Stav objektu novostavba
  • Kvalitatívny štandard klasické materiály